![2209-A Proje Başarısı](http://ftr.nny.edu.tr/timthumb.php?src=http://ftr.nny.edu.tr/files/images/Haber/23-24/T%C3%9CB%C4%B0TAK%202024-03-22%20kopya.png&w=870&h=490&zc=4&a=tc)
29 Mar 2024
2209-A Proje Başarısı
Bölümümüz öğrencilerinden Meryem Çelmeli ve Tolga Bulgurcu, Doç. Dr. Büşra Kepenek Varol danışmanlığında gerçekleştirdikleri "Genel Eklem Hipermobilitesinde Servikal Propriosepsiyonun İncelenmesi" isimli çalışmaları ile TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanmıştır. Sayın hocamızı ve sevgili öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.